Biuro

 • 2017

  NOWA SIEDZIBA BIURA

  Biuro rachunkowe ForTax otwiera nową siedzibę przy ul. Józefińskiej 43/7 w Krakowie

 • 2017

  NOWY ODDZIAŁ BIURA

  Biuro rachunkowe ForTax otwiera oddział przy ul. Mickiewicza 58 w Brzesku.

 • 2016

  NOWOCZESNE OPROGRAMOWANIE W FIRMIE

  Inwestycja w rozbudowę specjalistycznego oprogramowania księgowego Symfonia.

 • 2015

  ZMIANY ORGANIZACYJNE W FIRMIE

  Zmiana nazwy naszego biura na FORTAX księgowość i finanse, zmiana formy prawnej oraz loga firmy. Powstanie w firmie nowego działu zajmującego się pozyskiwaniem finansowania dla firm oraz ubezpieczeniami.

 • 2014

  POWIĘKSZENIE OFERTY BIURA RACHUNKOWEGO

  Krakowie Biuro Finansowo-Księgowe rozpoczyna świadczenie usług zwrotu VAT z zagranicy w procedurze VAT REF (dowiedz się więcej). Powstanie oddziału biura w miejscowości Koszyce.

 • 2012

  NOWA SIEDZIBA BIURA

  Krakowie Biuro Finansowo-Księgowe przenosi się do nowej siedziby przy ul. Por. Halszki 28.

 • 2010

  POWSTANIE BIURA RACHUNKOWEGO

  Powstanie Krakowskiego Biura Finansowo-Księgowego z siedzibą przy ul. Karmelickiej w Krakowie.


Marcin Czaja

Prezes firmy ForTax, Absolwent Akademii Ekonomicznej w Krakowie na kierunku rachunkowość. Ponad piętnastoletnie doświadczenie w dziedzinie prawa podatkowego. Doświadczenie zdobywał m. in. w czołowych kancelariach doradztwa podatkowego. Posiada certyfikat MF do usługowego prowadzenia ksiąg. Aktualnie w trakcie ostatniego etapu zdobywania uprawnień doradcy podatkowego. Perfekcjonista i wizjoner, pasjonat prawa podatkowego.


Dział księgowy

Patrycja Pawełek

W firmie odpowiedzialna za dział ksiąg przychodów i rozchodów. Magister matematyki, absolwentka Politechniki Krakowskiej im. Tadeusza Kościuszki w Krakowie, specjalizacja matematyka w finansach i ekonomii. Ukończyła wiele specjalistycznych kursów z zakresu rachunkowości m. in. „Praktyczne aspekty rachunkowości” na poziomie zaawansowanym oraz ze statystyki i analizy danych. Uczestniczka Krakowskich Konferencjach Matematyki Finansowej. Jej pasja to rachunkowość i podatki. Cechuje ją profesjonalizm, wiedza i duże doświadczenie.

Klaudia Bodek

W firmie odpowiedzialna za księgi podatkowe firm. Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej na kierunku ekonomia, specjalizacja finanse przedsiębiorstw. Interesuje się rachunkowością, podatkami i finansami dużych firm. Uczestniczyła w wielu szkoleniach branżowych dotyczących finansowania przedsiębiorstw. Cechują ją profesjonalizm i zaangażowanie.


Dział Kadr i Płac

Justyna Kępczyk

W firmie zajmuje się sferą kadrowo-płacową. Absolwentka Politechniki Krakowskiej oraz studiów o kierunku rachunkowość. Uczestniczka wielu szkoleń branżowych z zakresu kadr i płac oraz prawa pracy. Cechują ją zaangażowanie, skrupulatność oraz wysoki poziom wiedzy i doświadczenia.


Dział bezpieczna firma

Ewa Zabiegała

W firmie odpowiedzialna za dział ''Bezpieczna firma''. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie ubezpieczeń. Specjalizuje się głównie w obsłudze firm oraz korporacji w zakresie zabezpieczenia szeroko rozumianych interesów firmy. Mając do dyspozycji oferty wszystkich wiodących towarzystw ubezpieczeniowych, pomaga w wyborze najlepszej opcji dla Klientów. Cechuje ją doświadczenie i umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach. Zawsze znajdzie optymalne rozwiązanie dla firmy.


Dział Marketingu i Rozwoju

Imię i nazwisko

W firmie odpowiedzialna za dział marketingu i rozwoju. Absolwentka filozofii oraz dziennikarstwa. Interesuje się strategiami marketingowymi i rozwojem firm. Doświadczenie zdobyła w wielu firmach, zajmujących się reklamą i PR. Cechuje ją kreatywność, pracowitość i determinacja.

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo. Nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit, sed quia consequuntur magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt. Neque porro quisquam est, qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipisci velit, sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore et dolore magnam aliquam quaerat voluptatem.

FORTAX to przede wszystkim księgowość, to co nas wyróżnia to nowoczesność, najwyższej klasy oprogramowanie księgowe, najlepsze rozwiązania technicznie i informatyczne w księgowości. Jeśli jesteś osobą pracowitą, interesujesz się systemem podatkowym w Polsce i UE, nie masz jeszcze doświadczenia lub je masz, ale chcesz dołączyć do naszego zespołu, napisz do nas maila, prześlij CV i LM. Obiecujemy, że nie pozostawimy twojej aplikacji bez odpowiedzi. Szukamy ludzi wyjątkowych, z pasją i osobowością.

KSIĘGOWY

APLIKUJ
PRACOWNIK DZIAŁU KADR I PŁAC

APLIKUJ
PRACOWNIK DZIAŁU MARKETINGU I ROZWOJU

APLIKUJ